Vizuális Tanszék

Vizuális Tanszék

 

 

Szőcs Éva Andrea DLA 
tanszékvezető, egyetemi docens
e-mail: Szocs.Eva.Andrea@uni-mate.hu 

Bodó Katalin
tanszéki titkár, ügyintéző
e-mail: Bodo.Katalin@uni-mate.hu 

Fazekas Nikoletta
tanszéki titkár, ügyintéző
e-mail: fazekas.nikoletta@uni-mate.hu  

Ficzek Ferenc DLA
egyetemi docens
e-mail: Ficzek.Ferenc@uni-mate.hu 

habil Gyenes Zsolt DLA
egyetemi docens
e-mail: gyenes.zsolt@uni-mate.hu   

Jancsikity József DLA
egyetemi docens
e-mail: Jancsikity.Jozsef@uni-mate.hu 

Jancsikityné Lieber Erzsébet DLA
egyetemi docens
e-mail: Jancsikityne.Lieber.Erzsebet@uni-mate.hu 

Mátis Rita DLA
egyetemi docens
e-mail: Matis.Rita@uni-mate.hu 

Szalay Miklós DLA
egyetemi docens
e-mail: Szalay.Miklos@uni-mate.hu 

habil Szigethy Anna DLA
egyetemi docens
e-mail: Szigethy.Anna@uni-mate.hu 

Szőcs Éva Andrea DLA
egyetemi docens
e-mail: Szocs.Eva.Andrea@uni-mate.hu 

Appelshoffer Péter DLA
adjunktus
e-mail: Appelshoffer.Peter@uni-mate.hu 

Gimesi Judit DLA
adjunktus
e-mail: Gimesi.Judit@uni-mate.hu 

Jónás Péter DLA 
adjunktus
e-mail: Jonas.Peter@uni-mate.hu 

Krajnik Szabolcs
adjunktus
e-mail: Krajnik.Szabolcs@uni-mate.hu 

Sörös Rita DLA
adjunktus
e-mail: Soros.Rita@uni-mate.hu 

Leitner Barna
tanársegéd
e-mail: Leitner.Barna@uni-mate.hu 

Prof. Leitner Sándor DLA
ny. főiskolai tanár, Professor Emeritus
e-mail: leitner.sandor@uni-mate.hu

Kozma Péter
grafikus asszisztens, műszaki szolgáltató
e-mail: Kozma.Peter@uni-mate.hu